Kim byłem?

UWAGA! Dział ze specjalnymi regułami - patrz Zasady subforum "Królicza nora".
Jeden wątek na "niebieskiego" i zakaz wypowiedzi w wątkach innych "niebieskich".

"Weź "czerwoną pigułkę", a wylądujesz w krainie czarów i przekonasz się dokąd prowadzi królicza nora."
Awatar użytkownika
Dwucyfrowy

Kim byłem?

Postautor: Dwucyfrowy » 04 sty 2018, 11:55

Witajcie.
Zanim zapomnę: Filmowe kody były zielone, musicie to poprawić :mrgreen:

Wielu twierdzi że medytacja na temat "kim jestem" to piękna droga do zrozumienia ludzkiej istoty, wzbijasz się ponad umysł i ego.
Powstają odpowiedzi, jednak wszystkie one są wyobrażeniami prowadzą do prawdy lecz nie stanowią jej sedna.
Świadomość w ciele posługuje się myślokształtami nie widzi rzeczywistości lecz jej holograficzny zapis.
Wyobraź sobie zdjęcie które wykonano z pewnego miejsca i przyrównaj do bycia w tym miejscu, zdjęcie nie odda pełni wrażenia.

Kosmos cały czas bada i szuka optymalnego rozwiązania, poznaje siebie poprzez istnienie.
Ego stanowi niejako fenomen natury, zostało wytworzone na drodze ewolucji i to właśnie ono zrodziło iluzję oddzielenia podział na "Ja" i "Moje".
Określasz siebie w stosunku do reszty: ty jesteś taki a on taki, to właśnie w tym miejscu powstają nienawiść i cierpienie.
Spoglądając z wyłączeniem utożsamiania podmiotu obserwacji dostrzegasz jedność, wszystko jest w mniejszym lub większym stopniu przyłączone do twojego pola rzeczywistości i wibruje życiem.

Kiedy zapytasz kim naprawdę jestem, umysł zacznie podawać odpowiedzi w formie słów, to tylko słowa nie warto się na nich zatrzymywać. W pewnym momencie świadomość zauważy, że pytania i odpowiedzi są powłoką energii wtenczas wyjdzie ponad słowa, zupełnie jak wtedy gdy śpi.

Jedyną kwestią pozostaje: jak to poczuć? Jak poczuć realność i cały proces?
Właśnie z tym zwracam się do Was.

Awatar użytkownika
Dwucyfrowy

Re: Kim byłem?

Postautor: Dwucyfrowy » 04 sty 2018, 16:53

Powstają odpowiedzi, jednak wszystkie one są wyobrażeniami prowadzą do prawdy lecz nie stanowią jej sedna.
Świadomość w ciele posługuje się myślokształtami nie widzi rzeczywistości lecz jej holograficzny zapis.

Ktoś manipuluje informacją.
Pierwsza linijka brzmiała: Powstają odpowiedzi, jednak wszystkie one są wyobrażeniami prowadzą do prawdy nie stanowiąc jej sedna.

Chcesz zrobić ze mnie Siebie który używa "lecz" dwa razy w odstępie jednego zdania popełniając w ten sposób błąd stylistyczny by sprawić wrażenie że jestem gorszy niż Ty?

:|

Awatar użytkownika
Bezdomny

Postautor: Bezdomny » 06 sty 2018, 14:38

Dwucyfrowy pisze:Powstają odpowiedzi, jednak wszystkie one są wyobrażeniami prowadzą do prawdy lecz nie stanowią jej sedna.

Ktoś manipuluje informacją.
Pierwsza linijka brzmiała: Powstają odpowiedzi, jednak wszystkie one są wyobrażeniami prowadzą do prawdy nie stanowiąc jej sedna.

Chcesz zrobić ze mnie Siebie który używa "lecz" dwa razy w odstępie jednego zdania popełniając w ten sposób błąd stylistyczny by sprawić wrażenie że jestem gorszy niż Ty?

:|

Czyli jest was dwóch jednocyfrowych?
Technicznie rzecz biorąc, NIKT nie manipulował przy twojej wypowiedzi, to twoja własna (lub tego drugiego :twisted: )

Dwucyfrowy pisze:Jedyną kwestią pozostaje: jak to poczuć? Jak poczuć realność i cały proces?
Właśnie z tym zwracam się do Was.

Obudzić się.

Prawdy jakie tu objawiasz, o świadomości w ciele i ewolucji, to wymysły jakie ci zaimplementowano.

Awatar użytkownika
Dwucyfrowy

Postautor: Dwucyfrowy » 06 sty 2018, 16:20

Czyli jest was dwóch jednocyfrowych?
Technicznie rzecz biorąc, NIKT nie manipulował przy twojej wypowiedzi, to twoja własna (lub tego drugiego :twisted: )

Dwie cyfry dają liczbę, natomiast dwie liczby nic nie dadzą bo to dalej będzie liczba.
Nie jestem w stanie tego udowodnić ani w żaden sposób wykazać, gorąco jednak proszę o zaprzestanie takich praktyk.

Obudzić się.

Prawdy jakie tu objawiasz, o świadomości w ciele i ewolucji, to wymysły jakie ci zaimplementowano.

Jak? Wszakże lubię spać i mój zamiar stanowi by sen nabrał nieco cieplejszych barw.
To jedynie wypadkowa próby nakreślenia mojego położenia w momencie w którym pisany był ten post, a prawda nigdy nie występuje w liczbie mnogiej :)

Awatar użytkownika
Bezdomny

Postautor: Bezdomny » 06 sty 2018, 17:24

Dwucyfrowy pisze:gorąco jednak proszę o zaprzestanie takich praktyk.

Ograniczenie czasu edycji posta przez użytkownika do 15 minut miało między innymi pokazać takie figle jakie umysł płata.
PanKierownikZaOczami dał ciała, Dwucyfrowy.
Nikt by sobie nie zawracał dupy za przeproszeniem, by ci wciskać jakieś głupie "lecz", nie przeceniaj się.

Dwucyfrowy pisze:Wszakże lubię spać i mój zamiar stanowi by sen nabrał nieco cieplejszych barw.

Dobranoc!
:matrix:

Wróć do „Królicza nora”