Kim jestem ??

To subforum jest w trybie 'tylko do odczytu'.
Nowe wątki można zakładać w dziale "Wirtualny satsang"
Eme

Re: Kim jestem ??

Postautor: Eme » 28 lis 2017, 8:48

Leciusio - taki nick

Eme

Postautor: Eme » 30 lis 2017, 13:03

Już nic nie muszę udowadniać. I am free :D Nie ma "mnie". Kto zatem miałby cokolwiek udowadniać ?? Owszem... jest pisanie... dotykanie ekranu smartfona. Co za medytacja :)

Eme

Postautor: Eme » 30 lis 2017, 17:17

Wszystkie przekonania anihilują się w bezmiarze nieskończonych możliwości. Innymi słowy - żadne przekonanie nie jest adekwatne. Przekonanie stanowiłoby formę obrony przed tym co jest. Pochodziłoby z wyobraźni. Jeśli mówię: jestem młodzieńcem - nie uwzględniam procesu starzenia się, obumierania komórek - młodzieńczość jest kłamstwem z tej perspektywy. Jestem dorosły - nie uwzględnia tego faktu, że ciągle się uczę i tak naprawdę nieustannie na początku. Cokolwiek nie powiem - będę w błędzie. Tak wygląda świat dualny. Mały nie może zaistnieć bez dużego. Zatem jeśli jestem oświecony - przekraczam dualizm - poprostu- tylko i aż tyle.

Eme

Postautor: Eme » 30 lis 2017, 17:21

:fly:
Jestem oświecony.

Eme

Postautor: Eme » 30 lis 2017, 17:24

Jest doświadczenie lekkości. "Wiem", że wolność jest tylko w "nie wiem". Wolność jest wreszcie doświadczeniem :)

Nic już nie trzeba.

Eme

Postautor: Eme » 30 gru 2017, 8:11

Waszmościowie Oświeceni... proszę o weryfikujące pytania w celu weryfikacji. Nie mówię już: przejrzałem iluzję. Przeciwnie. Moje gadanie jest zbędne. To moje przejście na weganizm też o niczym nie świadczy. Nawet rezygnacja z leczenia psychiatrycznego schizofrenii nic nie oznacza. Palenie kadzideł to także nie jest oświecenie. Moje wypowiedzi na BO także nie są oświeceniem. Moje wyjście poza BO to także nie jest oświecenie.

To nie jest odpowiedź.

Eme

Postautor: Eme » 31 gru 2017, 10:31

Byłem lightworkerem. Tzn. emanowałem energią znaną ze słownika jako "miłość". Dzisiaj chcę weryfikacji mojego "oświecenia".

Eme

Postautor: Eme » 01 sty 2018, 9:22

Zielona aura - joszi. Ciało duchowe. Joszi jest co na jwyżej wyrozumiały. Nie jest oświecony.
Srebrna - bezdomniak. Bezdomniak ma negatywną wibrację. Sprawdzę resztę drani. Anarchia ma rację. Ja nie dam wam nawet roku. Miernoty mnie nie zweryfikują. Miernoty brzydzą się Eme. Cała ta srama oświeconych to bujda. Lightworkerzy potrafią więcej niż pożal się oświeceni.

Yoshi

Postautor: Yoshi » 02 sty 2018, 23:15

„Jest oswiecony”, czy "nie jest oswiecony”?
Jak Eme pojdzie weryfikacja?
Podaj prawidlowa odpowiedz.
Uczyn z dwojni Jednosc.

Yoshi

Postautor: Yoshi » 03 sty 2018, 1:27

Wychyl tylko leb a zetne ci go kosa swiadomosci!! :)

No Eme… Dawaj… Bo za chwile lece na urlop przynajmniej do konca stycznia.

:coffee:

Wróć do „Królicza nora”