Kim jestem ??

UWAGA! Dział ze specjalnymi regułami - patrz Zasady subforum "Królicza nora".
Jeden wątek na "niebieskiego" i zakaz wypowiedzi w wątkach innych "niebieskich".

"Weź "czerwoną pigułkę", a wylądujesz w krainie czarów i przekonasz się dokąd prowadzi królicza nora."
Awatar użytkownika
Bezdomny

Re: Kim jestem ??

Postautor: Bezdomny » 03 sty 2018, 22:27

Sorry, że się wcinam, ale z tej mąki chleba nie będzie, a przynajmniej nie teraz :not:

Eme: Ile razy ci powtarzać, że ten czas u ciebie nie nadszedł?
Czepiasz się różności, sprawdzasz, oceniasz, kłamiesz i udajesz i na dodatek uparłeś się jak wół, mieć etykietkę czerwonego na jakiejś bramie?
Po cholerę ci to? Będziesz się czuł lepszy jak ci nick sczerwienieje? Uzyskasz coś extra?

Po raz kolejny :denied:

Eme

Postautor: Eme » 05 sty 2018, 11:09

:pinokio:
Kłamstwem jest, że czerwony=oświecony. Nie zależy mi na nick'u. Yoshi jest oświecony, ma pozytywną wibrację. Widać to w Jego tekstach. Bezdomny natomiast ma negatywną wibrację i będzie zabraniał mi i utrudniał. Więc nie bredzę.

Eme

Postautor: Eme » 05 sty 2018, 11:15

Negatywne istoty podpinają się i atakują. Oskarżenie w stronę człowieka bez Domu wynika z faktu ściągania wibracyjnego. Normalnie nikogo bym nie oskarżył.

Eme

Postautor: Eme » 05 sty 2018, 12:20

Minka w kolorze szarym oznacza demoniczność.

Zwrócę uwagę arhatowi na kolor czerwony: kolor agresji, demonów, wściekłości. Jak to się ma do koloru indygo ?? To negatywna era w historii bo. Czerwoni poniżają indygo. To licyferianizm. Nikogo nie powinna interesować taka bo. To tak jakby mieć pierwszą czakrę i nic poza tym. Indygo to adźna. Jest odwrotnie niż w matriksie bo. Niegdysiejsza bo była piękna i kolorowa. Wszystko zachęcało by z niej korzystać. Indygo zmienili plany i poszli w czerwień. To także iluminackie. Kiedyś, wtedy... byli zieloni - wyrozumiali. To było coś. Bo zeszła na dno. Dosłownie i w przenośni.

Awatar użytkownika
Bezdomny

Postautor: Bezdomny » 06 sty 2018, 8:44

Eme pisze:Normalnie nikogo bym nie oskarżył.

Tak, tak, normalnie to nie!!! No ale jak ktoś dźgnie w szanowne indygo ego to jesteś usprawiedliwiony :lol:
Za każdym razem to samo, wzburzony demonstrujesz kły.

Lucyferianizm???
Iluminati???
Serio tak uważasz?
Puknij się w ten lightworkerski łeb, Eme. Rajskie wyprały ci rozum tym ezo rasizmem, ten kolorek be, tamten to takisiaki, a indygo to suuuper, prawda?

Eme pisze:Kłamstwem jest, że czerwony=oświecony. Nie zależy mi na nick'u..

Skoro ci nie zależy, to czemu raz po raz zmieniasz n icki i robisz nowe podejścia? :pinokio:
Jesteś nieprzemakalny na rozpoznanie natenczas, a ten ciągle ciągnący się wątek to ssanie uwagi.
Jesteś niczym wampir, wracaj skąd przyszedłeś, Eme.

Przenoszę cię w limbo i zamykam wątek :T:

Awatar użytkownika
Bezdomny

Postautor: Bezdomny » 06 sty 2018, 9:40

Eme pisze:Normalnie nikogo bym nie oskarżył.

Tak, tak, normalnie to nie!!! No ale jak ktoś dźgnie w szanowne indygo ego to jesteś usprawiedliwiony :lol:
Za każdym razem to samo, wzburzony demonstrujesz kły.

Lucyferianizm???
Iluminati???
Serio tak uważasz?
Puknij się w ten lightworkerski łeb, Eme. Rajskie wyprały ci rozum tym ezo rasizmem, ten kolorek be, tamten to takisiaki, a indygo to suuuper, prawda? Nie widzisz że to rodzaj dyskusji z cyklu o wyższości świąt bożego narodzenia nad świętami wielkiej nocy?

Eme pisze:Kłamstwem jest, że czerwony=oświecony. Nie zależy mi na nick'u..

Skoro ci nie zależy, to czemu raz po raz zmieniasz nicki i robisz nowe podejścia? :pinokio:
Jesteś nieprzemakalny na rozpoznanie natenczas, a ten ciągle ciągnący się wątek to ssanie uwagi.
Jesteś niczym wampir, wracaj skąd przyszedłeś, Eme.

Przenoszę cię w limbo i zamykam wątek :T:

Wróć do „Królicza nora”