Jak ja to rozumiem

UWAGA! Dział ze specjalnymi regułami - patrz REGULAMIN FORUM.
Jeden wątek na "niebieskiego" i zakaz wypowiedzi w wątkach innych "niebieskich".
-----------------------------------------------------------------------------------------------

"Weź "czerwoną pigułkę", a wylądujesz w krainie czarów i przekonasz się dokąd prowadzi królicza nora."

Otwórz "oczy" i zobacz rzeczywistość skrytą pod maską iluzji umysłu.
HAHAHA

Re: Jak ja to rozumiem

Postautor: HAHAHA » 16 sty 2017, 0:50

Dodatkowo "Ja" warunkuje, opowieść z myśli, nie mogę się śmiać bo, nie mogę zrobić tego i tego bo.. zawsze są jakieś powody i warunki, bo jak coś "zrobię" coś się stanie i zazwyczaj chodzi o reakcje jakiejś "osoby" gdzie tak naprawdę jest to reakcja uwarunkowanego"JA"

HAHAHA

Postautor: HAHAHA » 16 sty 2017, 1:13

Dla mnie to wygląda Tak

JEST TO i wszystko TYM JEST - TO CO JEST
i JEST TO jako myśli o TYM - TO CO JEST jako wyobrażenie o TYM CO JEST

Awatar użytkownika
Yoshi

Postautor: Yoshi » 16 sty 2017, 3:10

Nie. Przykro mi. Zla odpowiedz.
Badaj dalej.
Wroc do tego z jakich/jakiej mysli zbudowane jest "ja".

HAHAHA

Postautor: HAHAHA » 16 sty 2017, 13:01

Z oddzielonej od całości, jako indywidualna "jednostka", "JA"to taki rodzaj myśli

Awatar użytkownika
Yoshi

Postautor: Yoshi » 16 sty 2017, 13:25

""JA"to taki rodzaj myśli"

Przyjzyj sie temu, zbadaj i napisz za kilka dni.

HAHAHA

Postautor: HAHAHA » 16 sty 2017, 14:18

Wybacz pośpiech ale dziś doszło do mnie to już choć dalej badam, co ciekawe zauważone zostało że jak piszesz Nie to pojawia się nie wiem i jest badanie haha a co u niektórych jest ból zapewne powstały dlatego że jest coś rodzaju opowieści jak to ja nie wiem haha.Ale do rzeczy:

"JA" ogólnie to "energetyczny program" opowieść o jakimś ja i jakimś świecie opierający się na prostej zasadzie: Jakiś Ja tu i jakiś świat tam jednocześnie
(gdzie jest to iluzoryczny odrębny byt w iluzorycznym odrębnym świecie od całości- czyli jako całość jest iluzją oddzielenia bo ja i świat występują jakby w jednej myśli w jednej myśli wiele informacji o mnie i jakimś świecie )
cechujący się stałymi:

- Jakiś Ja tu i jakiś świat tam np : ona mnie wkurwia - ja jestem wkurwiony ona mnie wkurwia
- Zabarwieniem energetycznym (emocjonalnym) np: ona mnie wkurwia (złość)
ona mnie wkurwia (radość)
te same słowa dwa znaczenia ze względu na rodzaj zabarwienia energetycznego(emocjonalnego)
- Opowieść o przyszłośći, przeszłosći,teraźniejszośći np: co mi się stanie bo to bo tamto
- złożoność wiele poszczególnych opowieści łączy się w pozornie jedno wielkie "JA" gdzie tak naprawdę to poszczególne opowieści tworzą jedno niby wielkie "JA" na które składa się wiele opowieści, dlatego jest wrażenie że jest kilku różnych "ja"
To co nazywane jest uwarunkowaniem to ogrom "zapamiętanych" różnych opowieści "JA"

Badam dalej

aczkolwiek dla mnie "ja" to opowieść jakiegoś mnie w jakimś tam świecie złożona z wielu róznych opowieści, czyli tak naprawdę to jest wiele róznych opowieśći tworzących jedną wielką Opowieśc z wielu mniejszych opowieśći

Awatar użytkownika
Yoshi

Postautor: Yoshi » 16 sty 2017, 15:49

Nie.

"JA"to taki rodzaj myśli"

Wroc do tego. Przyjzyj sie temu z czego zrobione jest „ja”, ZBADAJ i napisz ZA KILKA DNI.

HAHAHA

Postautor: HAHAHA » 16 sty 2017, 16:09

Z energii oddzielenia

Badam dalej, ale mi samo to wskakuje odpowiedź po twoich wskazówkach bo ty jakby mi mówisz w tym co piszesz odpowiedzi

ale.. Badam Dalej

HAHAHA

Postautor: HAHAHA » 16 sty 2017, 16:25

Te myśli nadają znaczenie określają znaczenie czegokolwiek tak jakby była następna chwila

HAHAHA

Postautor: HAHAHA » 16 sty 2017, 16:59

bądź bardziej w oparciu o to co w następnej chwili która to również będzie myślą nasiąkniętą znaczeniem jakimś odnośnie następnej chwili i tak to się napędza

Wróć do „Królicza nora”