to tylko ja

UWAGA! Dział ze specjalnymi regułami - patrz REGULAMIN FORUM.
Jeden wątek na "niebieskiego" i zakaz wypowiedzi w wątkach innych "niebieskich".
-----------------------------------------------------------------------------------------------

"Weź "czerwoną pigułkę", a wylądujesz w krainie czarów i przekonasz się dokąd prowadzi królicza nora."

Otwórz "oczy" i zobacz rzeczywistość skrytą pod maską iluzji umysłu.
Awatar użytkownika
Yoshi

Re: to tylko ja

Postautor: Yoshi » 09 cze 2017, 20:36

Kiedy jest uwaznosc, nie trzeba szukac.
Po prostu odchodzi wyobraznia z fantomem „ja”.

Awatar użytkownika
goku

Postautor: goku » 09 cze 2017, 21:51

zastanawiam się na czym polega u ważność...

Awatar użytkownika
goku

Postautor: goku » 09 cze 2017, 21:52

goku pisze:zastanawiam się na czym polega uważność...

Awatar użytkownika
Yoshi

Postautor: Yoshi » 09 cze 2017, 23:40

Uwaznosc polega na tym, aby sie nie zastanawiac.

:coffee:

Awatar użytkownika
goku

Postautor: goku » 10 cze 2017, 17:32

hmm, niby mnie nie ma ale mam pewną ciekawą odpowiedź na pytanie kim jestem...
otóż, jestem sumą wszystkiego co jest (zmysły, odczucia, uwarunkowania, iluzja i może coś tam jeszcze).
Co ty na to Yoshi? Wiem,że odpowiedź będzie zła ale jest mi jednak najbliższa, bliższa niż ta, że mnie nie ma choć wolę to drugie :twisted:

Awatar użytkownika
Yoshi

Postautor: Yoshi » 10 cze 2017, 18:07

„Co ty na to Yoshi? „

Sa tu czerwone niki, ktore przeszly weryfikacje w 4-5 odslonach. U ciebie to juz 17-sta i wciaz bijesz piane; nie odpisujesz na pytania, odpowiadasz na wlasne, idziesz po swojemu krecac sie w kolko. Dlatego cie pozostawie na dluzszy czas. Moze inny czerwony sie do ciebie odezwie. Wole ci zyczyc powodzenia, niz ci wlepic na miesiac bana za niesubordynacje w KN.

Strzalka

PS. Na koniec taka wskazowka z ubieglego roku na twoje stwierdzenie "jestem sumą wszystkiego co jest":

„Postautor: Yoshi » 05 lis 2016, 2:21
Do kogo dotarlo, ze nie wie kim jest?
Umiesz go wskazac?„

:stop:

Awatar użytkownika
goku

Postautor: goku » 10 cze 2017, 18:51

A może trafiłeś na tak ostrożną, obiektywną, uczciwą, mało pewną osobę której zwykłe pytanie i odpowiadanie nie daje satysfakcji, ciągle spodziewa się, że coś jeszcze musi się kryć pod oświeceniem? Ludzie mówią ale bardzo rzadko to co mówią jest głębokie, jedynie powierzchowne, ja staram się dogłębnym człowiekiem i traktować sprawę serio. Gdyby oświecenie polegało na samym myśleniu i dojściu do tego, że nas nie ma lub nie wiemy kim jesteśmy to już dawno by mnie tu nie było. Jeśli jednak wszyscy czerwoni opierają swój kolor na czymś innym niż na zwykłym myśleniu które tak na prawdę nie odróżniało by ich od ciemnej masy ludzkiej to szacunek i nic więcej nie powiem.
Myślałem, że znajduję się w miejscu gdzie spokojnie będę mógł pisać swoje przemyślenia, pytania. Na pytania odpowiadam, jeśli nie znam odpowiedzi pytam, jeśli nic się w moim postrzeganiu świata nie zmienia to szukam innych sposobów o których tu piszę a ty mi tu piszesz o regulaminie :palm:
Kolejny post, kolejna strona bez sensu. Tak jak ja nic nie dałem z siebie, tak może tyczy się to samo czerwonych, że póki co na nic ich praca?

Awatar użytkownika
Yoshi

Postautor: Yoshi » 10 cze 2017, 19:48

Po 8 miesiacach pobytu w Kroliczej Norze piszesz:
„Myślałem, że znajduję się w miejscu gdzie spokojnie będę mógł pisać swoje przemyślenia, pytania.” ???
Poczytaj regulamin. Twoj caly post swiadczy o tym, ze nie wiesz gdzie jestes.

:read:

„Tak jak ja nic nie dałem z siebie, tak może tyczy się to samo czerwonych „
Proponowalem ci spotkania, telefon, maile... Nie zarzucaj Czerwonym braku checi.

NIe bede polemizowal. Rob co uwazasz. Zycze powodzenia.

Awatar użytkownika
goku

Postautor: goku » 10 cze 2017, 21:31

Wydawało mi się, że moje posty w tym temacie są na temat, na temat ja, moje reakcje na wpisy bezdomnego czy twoje yoshi też chyba były w miarę odpowiednie. Jeśli jednak pisałem aż tak, że musisz mi przypominać regulamin i wysyłać ostrzeżenia to dobrze, że to robisz.Wydaje mi się, że w takim razie temat ten został przeze mnie wyczerpany i pisząc tu kolejne posty stąpałbym bo cienkiej linii aby znów nie napisać postu który się tu nie nadaje.

Zostaje mi wirtualny satsang, mam nadzieję, że tam będę mógł zadawać pytania tak jak to robiłem do tej pory ;)

Wróć do „Królicza nora”