<seriously>

Możesz tu prowadzić swoje notatki niezależnie od prowadzonego wątku głównego - tylko jeden wątek, lub też znaleźć posty wydzielone przez moderatora z wątku głównego.
smart_stupid

<seriously>

Postautor: smart_stupid » 14 gru 2016, 23:43

http://pierzchalski.ecclesia.org.pl/ind ... &sz=&nr=99
Dokładnie tak. Tylko troche inaczej;) Inna kolejność. I skad sie wzielo to całe chrzescijanstwo?
i nie wiem

smart_stupid

Re: <seriously>

Postautor: smart_stupid » 04 sty 2017, 22:59

Czesc. Było cieżko, mimo ze wiedzialem, ze to wszystko bzdury, ale skoro sie pojawiały to wchodzilem w nie jak tylko moglem. Jezeli czułem ze cokolwiek mogę to starałem się maksymalnie skupić na tej własnej sile sprawczej i to zrobic, tzn wejsc w cokolwiek się pojawiało.
Niestety ani razu mi sie nie udało;) Zawsze było jak było.
Poza tym, moj umysł smigał sobie po róznorakich i potencjalnie grozno-mrocznych rejonach jednak nie było wiekszego przywiazania do tego co sie przejawia, co wraz z delikatnym ledwie udziałem emocji (być może ich słabizna była powodem ogólnego wyluzowania a być może nie) powodowało ze nie czułem żadnego lęku.

Jednak by przekazac co się dzieje, powiedzenie zgodnie z prawda, ze nic sie takiego nie dzieje, moze sugerowac, ze leze w trumnie, ewentualnie na plazy, a nie, ze wlasnie sobie spaceruje po piekle;)
Takze tego...;)

Aha. JEDNOCZESNIE! nie mozna powiedziec, ze to wszystko bujdy bo prawdą było co innego, no nie. Bylo co bylo i tylko co jakis czas robiłem sobie przerwe na podrapanie się po brzuchu i na zrobienie kromki z pasztetem.

(To tak jakbym miał swojego bloga?. SUPER!;)

Awatar użytkownika
Bezdomny

Postautor: Bezdomny » 05 sty 2017, 1:44

smart_stupid pisze:(To tak jakbym miał swojego bloga?. SUPER!;)

Czuj się swobodnie :)

smart_stupid

Postautor: smart_stupid » 19 wrz 2017, 14:41

Dziękuję.

Wróć do „Notatnik "Alicji"”