Rozkminka o tym jak jest.

Możesz tu prowadzić swoje notatki niezależnie od prowadzonego wątku głównego - tylko jeden wątek, lub też znaleźć posty wydzielone przez moderatora z wątku głównego.
HAHAHA

Re: Rozkminka o tym jak jest.

Postautor: HAHAHA » 30 paź 2016, 15:42

i teraz tak bezruch energia w spoczynku lub w ruchu tak szybkim ze ustaje ruch i energia w ruchu wszystko z tego jawi się w obecności wszechświat cała energia w wiecznej zmianie bezruch staje się ruchem ruch staje się bezruchem jawiący się w obecności hmm... wieczny taniec lecz nikt go nie tańczy hmmm

HAHAHA

Re: Bez-WIEDNE szczęście

Postautor: HAHAHA » 31 paź 2016, 12:01

Unbeliever pisze:To oddzielony od życia umysł tworzy potrzeby. Nie ma niczego, co można by znalezć

umysł nie jest oddzielony od życia umysł jest życiem w postaci umysłu tak jak telewizor jest tym czym jest tak samo umysł a bardziej myśli są tym czym są życiem w takiej formie potrzeba to samo w sobie również życie

wybaczcie czerwoni nie mogłem się powstrzymać czułem to :)

Spoko! Zgodnie z regulaminem zarobiłeś ostrzeżenie :T:

HAHAHA

Postautor: HAHAHA » 31 paź 2016, 13:09

wiesz co jest najbardziej pojebane w między ludzkich relacjach słowa tak ciężko się zrozumieć idealnie za każdym razem, lepsza by była wysoka telepatia, hmm ale coś w tym jest ze spojrzałem na ciebie z góry przez pryzmat swego ja dziękuje ( nie wiem jak wyrazić to że naprawdę ci dziękuje :) bez kitu to taka zarozumiałość ja wiem tyn nie wiesz, i to zachodzi coś ta tej zasadzie ze pomimo spokoju podskórnego ogromnego spokoju w momentach pisania to pochodzi z JA nie z niczego, wybacz teraz tylko wybacz i nie obraz się ale badaj badaj badaj skąd co jest bo to jest istota odkrycia całej struktury i jej koniec

A teraz drugie :T:

HAHAHA

Re: Jak ja to rozumiem

Postautor: HAHAHA » 10 gru 2016, 2:10

Te miliardy spojrzeń wśród ludzi znajome,
Na świat który zmysłom odkrywa oblicze,
I które z nich wszystkich jest te upragnione ?
Gdzie patrze i widzę gdzie słucham i słyszę.
I które spojrzenie jest tym najprawdziwszym
I jak jest na prawdę kto powiedzieć może,
Gdzie każde spojrzenie jest tylko spojrzeniem
To jaki ten świat jest niech któryś odpowie...

HAHAHA

HAHAHA

Postautor: HAHAHA » 07 sty 2017, 13:25

By zaistniała 100000000000000000000000000000000000000%%%%%%% Pewność nie do podważenia ze zbadania powstała

Ostrzeżenie hej

Wróć do „Notatnik "Alicji"”