Zasady działu "Wirtualny satsang"

UWAGA! Dział ze specjalnymi regułami - patrz Zasady działu "Wirtualny satsang"
Zakaz wypowiedzi "niebieskich" w wątkach innych "niebieskich".

Nie trzeba nigdzie jechać; nie trzeba za nic płacić; nie trzeba zakładać wątku w "Króliczej norze".
Zadawaj pytania wg zasady: jedno pytanie - jeden wątek.
Awatar użytkownika
Bodhi
Administrator
Posty: 42
Rejestracja: 04 paź 2016, 1:00

Zasady działu "Wirtualny satsang"

Postautor: Bodhi » 14 paź 2016, 12:24

Obrazek

"Wirtualny satsang" to dział, w którym każdy zarejestrowany użytkownik, może zadać pytanie niezależnie od prowadzonego wątku w "Króliczej norze" (lub jego braku).

Pytania dotyczące różnych problemów powinny być stawiane w formie odrębnych wątków, by umożliwić dalszą dyskusję na omawiany temat. Pytania dotyczące różnych problemów zadane w jednym wątku spowodują ich moderację poprzez wydzielenie jako odrębne wątki.

Pytania wynikające bezpośrednio z kontekstu, czy też dotyczące omawianego problemu powinny być kontynuowane w wątkach, a ich dublowanie jako oddzielne wątki będzie moderowane (scalane lub usuwane).

Odpowiedzi udzielają tylko zweryfikowani użytkownicy (nick w kolorze czerwonym). Odpowiedź udzielona przez nie zweryfikowanego użytkownika (nick w kolorze niebieskim), będzie podlegała moderacji, tj., usunięciu, lub przeniesieniu w odpowiedni dział forum.

Zweryfikowani użytkownicy forum (nick w kolorze czerwonym), nie stanowią jednorodnie uwarunkowanej grupy, a ich wypowiedzi w naturalny sposób mogą mieć odmienny charakter.

Dyskusje odbiegające od profilu forum, tj. na tematy związane z religiami, tradycjami i przewodnikami duchowymi, lub też na tematy inne, powinny być prowadzone w odpowiednich działach. Ich pojawienie się w "Wirtualnym satsangu" będzie moderowane.

Wróć do „Wirtualny satsang”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość