Jim Carrey udzielił niepokojącego wywiadu

Awatar użytkownika
Lekko
Posty: 204
Rejestracja: 29 paź 2016, 11:49

Jim Carrey udzielił niepokojącego wywiadu

Postautor: Lekko » 09 paź 2017, 16:22

http://film.onet.pl/wiadomosci/jim-carrey-udzielil-kolejnego-niepokojacego-wywiadu/05vdv5?utm_source=film_viasg&utm_medium=nitro&utm_campaign=allonet_nitro_new&srcc=ust&utm_v=2

Jim Carrey udzielił kolejnego niepokojącego wywiadu

Jim Carrey udzielił kolejnego wywiadu, który wprawił prowadzącego w zakłopotanie i zaniepokoił jego fanów. Popularny komik był gościem audycji "Norm MacDonald Live". Amerykańskie media sugerują, że aktor ma osobiste problemy i znajduje się na skraju załamania nerwowego.

Jim Carrey po raz pierwszy wywołał poruszenie swoim wywiadem w czasie nowojorskiego Tygodnia Mody. W czasie rozmowy stwierdził m.in., że nie wierzy, że dziennikarka zadająca mu pytania istnieje, a także że "pokój znajduje się poza osobowościami i wynalazkami; poza magicznym znakiem "S" na piersi, która sprawia, że odbijają się od ciebie kule". Podobnie enigmatyczne stwierdzenia padły podczas rozmowy z Normem MacDonaldem.

– Nie ma Norma MacDonalda. Norm MacDonald to tylko imię; [on] ma religię, ma narodowość, ma ulubioną drużynę hokejową. To tylko pieprzone abstrakty, pieprzone bloki, które łączą się w pewnego rodzaju pseudoosobowość, która może zostać zidentyfikowana przez policję – wyjaśniał zdezorientowanemu prowadzącemu. Stwierdził również, że sam pozbył się ego i tożsamości.

– Wymazuję sam siebie. Nawet teraz mnie tu nie ma. Nie istnieję, nie mam potrzeb, nie potrzebuję was, ludzie. Nie potrzebuję niczyjej aprobaty. Przekroczyłem już rzekę łez – stwierdził enigmatycznie.

Wyjaśnieniem dziwnego zachowania Carreya ma być, jak pisze "Express", nawiązana niedawno przyjaźń z Davidem Icke – brytyjskim pisarzem i mówcą, znanym z głoszenia teorii spiskowych. Icke wierzy m.in. w istnienie Reptilian, czyli zmiennokształtnych ludzi-jaszczurów, którzy potajemnie sterują światem. Do Reptilian mieliby należeć m.in. George W. Bush i królowa Elżbieta II; rasa jest jego zdaniem odpowiedzialna za tragedie w dziejach ludzkości, m.in. Holocaust i zamachy z 11 września. Po niesławnym wywiadzie na New York Fashion Week Icke bronił Carreya na Twitterze, pisząc, że aktor "powiedział prawdę, której nie możecie znieść". Amerykańskie media plotkarskie twierdzą, że Carrey zwrócił się do Icke'a po wsparcie, jednak informacja o przyjaźni aktora i mówcy nie została oficjalnie potwierdzona.

"Telegraph" sugeruje, że zachowanie Carreya wynika ze skomplikowanej sytuacji osobistej, w jakiej się znalazł. Dwa lata temu jego dziewczyna popełniła samobójstwo; pod koniec września ujawniono list napisany przez nią przed śmiercią, w którym pisze, że Carrey "pokazał jej świat kokainy, prostytucji, zaburzeń psychicznych i chorób". Matka dziewczyny oskarżyła aktora o dostarczanie jej tabletek na receptę, którymi odebrała sobie życie. Carrey w kontrze wystosował pozew, w którym oskarża matkę dziewczyny o próbę wyłudzenia od niego milionów.:r_hat

Wróć do „Muzyka, filmiki, filmy i wszystko inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości