Strona 1 z 1

"Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie" - wywiady

: 30 gru 2016, 3:12
autor: Bezdomny

Re: "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie" - wywiady

: 31 gru 2016, 19:07
autor: Eshis
Po tragicznej siódemce nakręcili w końcu coś dobrego.Powrót do klimatu starej trylogii jak najbardziej na plus.

Re: "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie" - wywiady

: 31 gru 2016, 21:29
autor: Bezdomny
Nie no, 7-mka nie była wcale taka tragiczna. Owszem, fabularnie wtórna do obrzydzenia, a wnuk Vadera jakiś taki "mientki", ale muzyka i reżyseria zdecydowanie lepsza niż w Łotrze.

Do minusów nowej produkcji zaliczałbym dodatkowo mało przekonujące role Jyn i Cassiana, a jego pojawienie się na wieży nadawczej tuż po spektakularnym upadku w jej przepaść to jakaś hollywood'ska farsa.
Mam też drobne zastrzeżenie do K-2SO do którego nie pasuje gładki wokalnie głos (mówię tu o oryginalnej ścieżce) i wychodzi trochę z tego taki "koń-który-mówi" ;) Brakowało mi też większej roli Foresta Whitakera no co liczyłem; jej incydentalność mnie zawiodła.

Ciekawego smaczku dodają sceny w trailerach w których widzimy Jyn jak biega z dyskiem danych w ręku, co nie nalazło się w filmie. Widać, pierwotnie było planowane zakończenie inne niż efektowne uśmiercenie bohaterów.

Niemniej produkcja mi się podobała, a klimaty wizualne na Jedha czy finalna bitwa na Scarif przybita mocarną końcówką na statku rebeliantów to niesamowita gratka :tort:

Disney daje czadu :ok: