Zrozumieć Wielki Reset

Awatar użytkownika
Bezdomny
Posty: 991
Rejestracja: 07 paź 2016, 12:24

Zrozumieć Wielki Reset

Postautor: Bezdomny » 27 wrz 2021, 22:54


Awatar użytkownika
Bezdomny
Posty: 991
Rejestracja: 07 paź 2016, 12:24

Re: Zrozumieć Wielki Reset

Postautor: Bezdomny » 27 wrz 2021, 22:55


Awatar użytkownika
Bezdomny
Posty: 991
Rejestracja: 07 paź 2016, 12:24

Re: Zrozumieć Wielki Reset

Postautor: Bezdomny » 12 paź 2021, 4:27


Exeast
Posty: 9
Rejestracja: 25 kwie 2018, 2:32

Re: Zrozumieć Wielki Reset

Postautor: Exeast » 18 paź 2021, 8:19

Wydaje się to takie oczywiste, tekie proste... Wielki Reset = nowe ogrodzone drutem kolczastym pastwisko . Bo to jest właśnie TAKA narracja, którą masz przyjąć do umysłu. To PROGRAM , wedle którego masz chodzić jak w zegarku udząć się, że wiesz więcej. I co z tego , że wiesz ? Wyzwoli Cię to ? NIE
Ale gra toczy się na głębszym poziomie. Jeśli dotrzesz do informacji o tym jak CIEBIE resetują - tak jak im wygodnie - może zrozumiesz, kiedyś, tam ... , że jedynym problemem w tym całym Globalnym Resecie jestesteś TY . Ty jako wytrych, wtyczka , manipulacja. To Twoim " NIE CHCĘ, SPRZECIWIAM SIĘ " między innymi , modelują rzeczywistość jak chcą. BO KLUCZEM JESTEŚ TY - taki przejęty, taki zbuntowany , och ach , jakby ktoś Tym się rzeczywiście przejmowł :D - spójrz na te wojny światowe, na nowe porządki , na prawo i nowe regulacje ...one są robione POD CIEBIE !!!! - dla Twojej wygody, dla Twojego bezpieczeństwa i tak dalej .... kłamstwa w które wierzysz bo TAK JESTEŚ ZAPROGAMOWANY. JA - również. Ja to program do odtwarzania sekwencji wpisywanych w rzeczywiśtość. Bunt tu nic nie zmieni. Zmieni tylko rozpoznanie ILUZJI SIEBIE. Nie, NIE JESTEŚ OŚWIECONYM, jesteś PROGRAMEM. I tylko to Cię uwolni od iluzji. Zdaj sobie sprawę jak bardzo i jak głęboko w tym tkwisz. Jesteś bateryjką zasilającą system .... ale to iluzja, jeśli nie uciekniesz od tego rozpoznania. Zdziwiony ? - tak , NIE UCIEKAJ od rozpoznania. Każda inna konstrukcja to będzie oświecone ego spełniające dokładnie założenia Wielkiego Resetu.
Wielki Reset może się stać czymś zupełnie innym, poza systemowym - to reset PROGRAMU którym jesteś. Jedyna iluzja którą warto rozpoznać i rozpuścić.

Awatar użytkownika
Bezdomny
Posty: 991
Rejestracja: 07 paź 2016, 12:24

Re: Zrozumieć Wielki Reset

Postautor: Bezdomny » 24 paź 2021, 16:44

Obrazek


Exeast
Posty: 9
Rejestracja: 25 kwie 2018, 2:32

Re: Zrozumieć Wielki Reset

Postautor: Exeast » 25 paź 2021, 16:52


świetny artykuł. Przejrzyście jest. Animatorzy Wielkiego Resetu się z tym nie kryją, oni to sprzedają jak wielkie i radosne rozwiązanie ku szczęśliwości mas. Oczywiście ...
Oprócz oczywistych kwestii pojawiła się nowa jakość ..cytuje wraz z kontekstem wypowiedzi :
"przez drukarki 3D, i na koniec doprowadzić do "połączenia naszej fizycznej, cyfrowej i biologicznej tożsamości", o czym Klaus Schwab przekonywał podczas przemówienia po spotkaniu zorganizowanym przez Chicago Council on Global Affairs, w maju 2019 roku, czyli jeszcze przed pandemią koronawirusa.

Nie mówił wówczas o niej pierwszy i ostatni raz. Kilka lat wcześniej zaszokował podczas wywiadu z legendarnym dziennikarzem CBSN Charlie Rosem, mówiąc, że w przeciągu kilkunastu lat ludzkie zdrowie i organizm będą mogły być ulepszane poprzez modyfikacje genetyczne i nową technologię. - Różnica czwartej rewolucji przemysłowej w stosunku do innych polega na tym, że nie zmienia tego, co robisz, ale zmienia ciebie. Jeśli zostaniesz wyedytowany genetycznie - to tylko przykład - to ty jesteś zmienionyCzytaj więcej na https://tygodnik.interia.pl/news-wielki ... ign=chrome "

Człowiek może zostaać wyedytowany genetycznie .. brzmi hmm nieludzko. Ale ostatecznie żyjące organizmy na tej Planecie wystawiają się na działanie drobnoustrojów, bakterii, grzybów i wirusów robią to NON STOP - edytują SIEBIE genetycznie. W książce pt Sekretne Życie Drzew (Peter Wohleben) można się dowiedzieć o symbiozie grzybów i drzew - w której to grzyby dokonują fizycznej inwazji do środka systemu korzennego drzewa i zasysają od niego aż do 30% cukrów w zamian za co dostarczają informacji poprzez swoją sieć grzybni, a także chronią drzewo przed inwazją obcych grzybów. Część naziemna drzewa taką symbiozę może podjąć z niektórymi gatunkami mrówek... Czy to jest jeszcze wyodrębnione , jednostkowe DRZEWO , czy też zmieniony genetycznie organizm ? Ludzkie ciało, żołądek zasiedlają obce kolonie bakteryjne, a wirusy stanowią naturalny niemalże składnik ludzkiego organizmu. Organizmy NIEUSTANNIE wymieniają się - poprzez epigeny - informacjami z otoczeniem oraz między sobą. Można by powiedzieć, że my się nieustannie edytujemy genetycznie. Dzieje się to poza Nami, poza uczestniczącym w tym Ego, chociaż zapewne myśli są też częścią środowiska komunikacyjnego i od tego jakie one są, zależy postrzeganie, odczuwanie i przetwarzanie bo myśl przekształca odbiór bodźców niczym filtr soczewki światło słoneczne.

To, że System o tym mówi ostatecznie może wyjść ludzkości na dobre, uświadomić, że Przemiana jest możliwa. Zadzieje się zatem w nauce, aby dostosować programowanie umysłów do nowego paradygmatu. To właśnie w chwilach takiego Wielkiego Resetu, na przełomie epok, pojawiali się charyzmatyczni Odkrywcy. Dziś może być nim każdy osobnik. Puszka Pandory została otwarta.
:shock:

Awatar użytkownika
Bezdomny
Posty: 991
Rejestracja: 07 paź 2016, 12:24

Re: Zrozumieć Wielki Reset

Postautor: Bezdomny » 23 lis 2021, 15:49Wróć do „Wiadomości, polityka, NWO, praktyki spiskowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości