Świat Oczami Umysłu

Wątki nie przypisane do kategorii
7i7

Świat Oczami Umysłu

Postautor: 7i7 » 09 lis 2017, 2:25

Awatar użytkownika
Bezdomny

Re: Świat Oczami Umysłu

Postautor: Bezdomny » 09 lis 2017, 23:33

Umysł ma oczy? :OO:
Koncepcja zamiany wiary w "ja" na wiarę w bliżej nieokreślone pojęcie "duszy" :r_hat prymitywnie naiwna.

:not:

7i7

Postautor: 7i7 » 10 lis 2017, 1:05

Informacje tu zawarte pozwoliły niejako rozerwać pewne koncepcje, oglądając to ostro uderzyło coś nagle ( wyobraźnia :P ) i pojawiło się zrozumienie intelektualne oraz w wątpliwość podana realność czegoś takiego jak ja i i to co jest doświadczane widziane poprzez ja, doszło momentalnie jako synteza wszelakiego doświadczenia ujrzeń mentalnych dywagacji po prostu pierdut w jednej chwili, czyli niejako zadziałało, odnośnie koncepcji "duszy" raczej rozpatruje to w ramach ENERGI nie koncepcji aczkolwiek z przeczytania oraz z pewnych syntez po prostu jakoś to się składa w całość . Dziś zobaczone zostało iż w błogości przejawia się energia irytacji jest to obserwowane doświadczane żadne słowo tego nie odda bo to nie jest czynność wykonywana tylko stan doświadczania gdzie jest jasne rozróżnienie na błogość i irytacje jako oddzielne a zarazem nierozdzielne energie , hmm energia nazwijmy to po prostu to co jest czute bo energia może być zarówno "koncepcją" ( zarówno energią odczuwaną) jak i tym co jest doświadczane różnica polega w samym zjawisku doświadczania tu pytanie . Kidy jest błogość nie ma tworu ja pojawiają się energie w błogości na jej tle nie są rozdzielne i są zarazem. I jak tego mentalnie nie przedstawić rozpisać jak to jest to za grom nie mogę odnaleźć tego ostatniego opisu jak to jest co coraz to dochodzą nowe doświadczenia ujrzeń mentalnej syntezy .. co jak z czym działa przyczyny i skutki a i tak wiem ze to co wiem to jest pryszcz ... nic bo gdybym wiedział więcej bym kreował energia albo robił cuda niewidy jak wchodzenie przez ściany itp itd ... dużo tego. Na tą chwile widzę to tak iż jest błogość jest ciało jest wiedza która jest doświadczaniem na które składa się to co jest TERAZ lecz wiem iż umysł jest w stanie kreować kreuje a źródło to bateria ta błogość (dusza energia) , zaś w różny sposób to się dzieje bo wszechświat jest mechanizmem o ściśle określonych stałych które są zmiennymi. Kasuje energie z tego ciała oraz zachodzi niemożność ingerencji Energi z "zewnatrz" . Nie wiem jak zaliczyć obrazy mentalne siebie , nie myśli mówiącej o sobie ja bo jej nie odnalazłem . Raczej rozumiem to tak iz mózg tworzy obraz odczytany zmysłami przetworzony i zapisany i jego zapis to my w postaci obrazów energii mentalnych czy też jak by je nazwać impulsów elektrycznych , i zbiór owych tworzy nas i świat, lecz zastanawiam się iż poczucie bycia jest zaś poczucie bycia kimś , czyli tak jak na obrazku na bramie jest ja w głowie i filtr , widzę to trochę inaczej tu trudno o tym mówić bo czuje jakby czegoś brakowało by się w pełni odnieść i te braki z czasem się pokazują i coraz jaśniej widzę jak to jest zrobione. Teraz kwestia jak to jest iż w głowie powstaje obraz a w nim ktoś i coś postrzegane co jest razem tylko obrazem tego nie ma jest tylko jako obraz. czemu tak jest ze jest to zlepek informacji obrazów płaskich jakby hologramów ale czym jest to ja jako główny nie mam pojęcia czyżby to było tak iż mozg tworzy owe hologramy jako jeden hologram z tymże jest coś co je tworzy może ja jest głównym centrum operacji takim czymś co istnieje w mózgu ( ewentualnie w innej części ciała gdyż czytając pewne duchowe książki są tam podane informacje ze ego nie mieszka w mózgu tam tworzy się hologram) by nie mogło być zobaczone iż to hologram i nierealna rzeczywistość. skoro hologramy JA oraz świat jako zbiór obrazów jako jeden hologram to EGO filtr a ja to EGO głową tzw mały umysł to cały ten bio robot nie jest tym czym jestem . wiec skoro nie ma mnie a jednak życie jest to jest opcja iż jestem istota w tym ciele doświadczającą robota ale jak na razie badam dalej o i dodajmy iż ten ciało umysł biorobot ma swoje programy myślowe przekonani-owe wiedzę i system wierzeń, po rozpoznaniu i rozpadzie filtra ja ego zostaje do rozwalenia przemienienia bo tu niczego się nie niszczy system wierzeń jak i oprogramowanie tego ciała umysłu i tu nasze poglądy są zmienne wy uważacie ze to nie możliwe ja jestem odmiennego zdania :) Droga pod klatką piersiową pomimo iż jestem praktycznie w absolutnej błogości. I jeżeli wiarą nazwać czystą energie która napędza myśli kreujące i dzieje się. Reasumując hologramy obraz obrazy hologram, ja czyli pozorny ktoś ( obrazy ktosia to hologramy stworzone przez mózg ) system wierzeń, wszystko zakodowane w ciało umysł , jak zwierzcie które musi przetrwać nie zaś jako istota duchowa która jest wieczna co przemawia gdyż gdy było wyjście z ciała które znikło oraz przy wyjściu z ciała które było widziane z poza ciała z jednoczesna zawrotnica ciała umysłu oraz wyjście z ciała do studni bez dnia coś z niego wychodziło do czegoś co jest nieskończona studnia i bloga energia wiec nie mógł to wyjść ego filtr tylko coś

I pytanie końcowe jeżeli czytając to zalewałeś się łzami lub pogarda lub jakimkolwiek innym uczuciem czy owe nie był myślami ?? czy nie pochodziły z przekonań ?

7i7

Postautor: 7i7 » 10 lis 2017, 1:21

i jeśli wciąż są tworzone nowe obrazy hologramy wciąż jest program który to robi oraz ten ktoś wciąż są wszelkie mechanizmy czyli program bo to jak sterownik do tego pojazdu , to gdy zniknie sterownik pojazd pojedize inaczej , zmieni sie sterownik a moze wtedy dopiero jest wolnosc w kreowaniu lecz nie jest zapamietywane to jako "prawda" jest wolne kreacja teraz doswiadczanie teraz aktualnej kreacji ktora wciaz jest swierza nie odtwarzana z dysku , wtedy wybor nalezy do mnie jaki obraz siebie tworze czemu nadaje wiare eenrgie kreaujaca eenrgie źródła eenrgie matczyna , sprawczy jest zas umysl cialo zas jest pojazdem, zapedzilem sie ale jakos to byc musi to , jest cialo jest blogosc energia spokoju obecnosci jest zdolnosc myslenia mysli wiec jak to jest ze nie ma decydenta ( oczywiście mowa tu o sytuacji gdy iluzje sie rozpadły) a komentator ucichł, lecz szept intuicji jest obecny zas ego komentator milczy zdoch :P

7i7

Postautor: 7i7 » 10 lis 2017, 1:28

Powiem tak ta głwoa bierze wszystko do siebie na siebie odbiera jako to do mnie to ja , obrazy sie tworza itp itd, kiedys bezdomny mowiles iz czaszka jest w umysle, czy chodzilo ci o to iz obraz czaszki jest jako obraz "bo umysl to pole w ktorym pojawiaj sie obrazy tak to widze.

7i7

Postautor: 7i7 » 10 lis 2017, 1:29

czyli czaszka jest obrazem jak wszystkei obrazy , a materia jednoscia JEDNĄ materia zas istoty sobie jej doswiadczaja , by poznawac siebie, sa niesmiertelne

7i7

Postautor: 7i7 » 10 lis 2017, 1:30

jesli nie ma ja to nie ma tez nikogo i niczego co moglo by byc dotkniete czymkolwiek
jesli zas jest istota ktora doswiadcza czegokolwiek to moze doswiadczac tez i tej calej wersji z ja calej tej maskarady z tymze tu nikt sie nie chowa tylko doswiadcza takiego czegos bedac caly czas istota

kiedy caly ten myk sie przemienia to jakby jest opcja doswiadczania siebie w pelni swiadomie w takim nowym pojezdzie gdzie poupadaly wszelkie maskarady wiec jakby to ujac nie rozdzielajac choc to czesci skladowe , to system cialo umysl jest tylk odoswiadczany , i moze tak byc iz jest okrojony bo na ziemi majac nieograniczona moc umyslu hardkor by byl

a moze to narzedzie do doswiadcania materi dla istot tak sie zjebalo ze "przejelo kontrole" a istota miala malo do gadania lub byla tak uwiklana ze zapomniala kim jest dywagacje wiem pojawiaja sie pytania jak to jest z tym ze to jest automat ten cialo umysl a swiadoma istota w srodku jest zamknieta jak w klatce , teraz jest psinie nie robie tego wybory dzialaa sie błyskawicznie tak dziala ten cialo umysl

zwykle zycie ale panowie gdy swiadomsoc sie rozszerza i pojawia sie stan to naprawde dzieja sie rzeczy niebywale jak mysli maja wtedy moc i swiadomie sa tworozone na pdostawie innych bo inaczej by byl dostep do wszechmysli i bym tworzyl w sekunde tutaj wszystko co wymyslil, nic zostaje bo wyczerpalem wywod, teraz pozostaje isc dalej pozdro :P

o i dlaczego tak istota i cialo umysl ?

bo jest cos czym nie jestem cialo umys i jest cos co jest czym jestem ( w slwoach brzmi ze jestem czyms badz nie ma mnie ale moze to nic to wlasnie ja jestem jestem nazwa nie wazna bo to eenrgia w ktora przenika przejawia sie wniej to czym nie jestem ten cialo umysl )

Wróć do „Materiały różne”