- Rejestracja

Witaj na forum "bramaoswiecenia.pl"!
Forum istnieje od lutego 2012r. a obecna jego wersja bazuje na zgromadzonych zasobach w istotnej jego części.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, po zakończonej rejestracji otrzymasz na e-mail link aktywacyjny, po czym możesz się zalogować.
UWAGA! Wiadomość zawierająca link, może trafić do folderu SPAM na twoim emailu - proszę sprawdzić gdyby się zbyt długo nie pojawiła)
By móc pisać na forum przejdź do zakładki "Twoje konto" i w panelu zarządzania kontem wybierz "Grupy", następnie grupę "W matrixie" i kliknij "Dołącz zaznaczone - Wyślij".

Jeśli byłeś użytkownikiem dotychczasowego forum musisz przejść procedurę jak wyżej, przy czym dotychczasowa nazwa grupy "Poszukiwacz" zostaje zastąpiona nazwą "W matrixie" (kolor niebieski), a nazwa grupy "Przebudzony" nazwą "Poza matrixem" (kolor czerwony).

Grupa "Poza matrixem" jest grupą zamkniętą, a o przynależości do niej decyduje administrator. Droga do niej dla użytkowników "W matrixie" wiedzie poprzez "Króliczą norę", dział na szczególnych zasadach w którym obowiązuje tylko jeden wątek na jednego użytkownika i zakaz udzielania wypowiedzi w wątkach innych użytkowników (nie dotyczy członków grupy "Poza matrixem").

Jeśli na poprzedniej wersji forum byłeś/byłaś użytkowikiem z grupy "Przebudzony", zgłoś akces do grupy "Poza matrixem" w odpowiednim wątku w dziale "Sprawy administracyjne" lub poprzez PW do administratora "Bodhi".

Posty, których jesteś autorem (tylko te które zostały odtworzone) zostaną ci przywrócone, a konto pomostowe "twój nick (restored)" skasowane. Przywracanie postów zasilających twój licznik nie jest procesem automatycznym i może potrwać kilka dni.

By rozpocząć rejestrację, wybierz "Akceptuję", który zobowiązuje cię do postępowania zgodnego z Regulaminem Forum (dostępny w ostatniej pozycji spisu działów na stronie głównej forum).
By odstąpić od rejestracji, wybierz "Nie akceptuję" lub opuść stronę.

W każdej chwili możesz też zwrócić się do administratora z wnioskiem o skasowanie konta.